Ομάδες : 2023 - 2024
AFC Eskilstuna
Προπονητής : Robert Åstedt
Αρχηγός :
Ahlafors IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Åsarp-Trädet FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
BK Höllviken
Προπονητής :
Αρχηγός :
BK Olympic
Προπονητής :
Αρχηγός :
Dalkurd FF
Προπονητής : Amir Azrafshan
Αρχηγός :
Dalstorps IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
FBK Karlstad
Προπονητής :
Αρχηγός :
FC Gute
Προπονητής :
Αρχηγός :
FC Järfälla
Προπονητής :
Αρχηγός :
FC Rosengård 1917
Προπονητής : Mladen Blagojevic
Αρχηγός :
Göteborgs FF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Gottne IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Hässleholms IF
Προπονητής : Niclas Lindeqvist
Αρχηγός :
Hemgårdarnas BK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Högsäters GF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Huddinge IF
Προπονητής : Patrick Hultman
Αρχηγός :
Hudiksvalls FF
Προπονητής : Janne Westin
Αρχηγός :
Husqvarna FF
Προπονητής :
Αρχηγός :
IF Karlstad Fotboll
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Berga
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Haninge
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Hässleholm
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Karlshamn
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Luleå
Προπονητής : Daniel Engberg
Αρχηγός :
IFK Malmö FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Östersund
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Simrishamn
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Skövde FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Stocksund
Προπονητής :
Αρχηγός :
IFK Uppsala
Προπονητής :
Αρχηγός :
IK Franke
Προπονητής :
Αρχηγός :
IK Oddevold
Προπονητής : Rikard Nilsson
Αρχηγός : Kenan Mehovic
IK Zenith
Προπονητής :
Αρχηγός :
Jönköpings BK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Jonsereds IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Karlbergs BK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Katrineholms SK FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Korsnäs IF FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Laholms FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Lindome GIF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Lindsdals IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Lucksta IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Lunds BK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Örebro Syrianska
Προπονητής :
Αρχηγός :
Oskarshamns AIK
Προπονητής : Thomas Gabrielsson
Αρχηγός :
Österåker United FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Östersunds FK
Προπονητής : Magnus Powell
Αρχηγός : Aly Keita
Rågsveds IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Räppe GoIF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Roslagsbro IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Sandvikens IF
Προπονητής : Eldar Abdulic
Αρχηγός : Gustav Thörn
Skå IK & Bygdegård
Προπονητής :
Αρχηγός :
Skellefteå FF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Skövde AIK
Προπονητής : Srdjan Tufegdžić
Αρχηγός : Filip Schyberg
Smedby AIS
Προπονητής :
Αρχηγός :
Sollentuna FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Stockholm Internazionale
Προπονητής :
Αρχηγός :
Täby FK
Προπονητής :
Αρχηγός :
Torestorp-Älekulla FF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Torstorps IF
Προπονητής :
Αρχηγός :
Tvååkers IF
Προπονητής : Mårten Lundkvist
Αρχηγός :
Tyresö FF
Προπονητής :
Αρχηγός :
United IK Nordic
Προπονητής : Hakan Bezgin
Αρχηγός :
Utsiktens BK
Προπονητής : Bosko Orovic
Αρχηγός : Jesper Brandt
Västerås SK
Προπονητής : Kalle Karlsson
Αρχηγός : Simon Johansson
ΑΙΚ Στοκχόλμης
Προπονητής : Henning Berg
Αρχηγός : Alexander Milošević
Βάρμπεργκ
Προπονητής : Tobias Linderoth
Αρχηγός : Joakim Lindner
Βάσαλουντ
Προπονητής : Roberth Björknesjö
Αρχηγός : Charbel Georges
Βοάρναμο
Προπονητής : Anes Mravac
Αρχηγός : Freddy Winsth
Γιόνκεπινγκ
Προπονητής : Óscar García Rodrígues
Αρχηγός :
Γκάις
Προπονητής : Fredrik Holmberg
Αρχηγός : August Wängberg
Γκέτεμποργκ
Προπονητής : Jens Berthel Askou
Αρχηγός : Oscar Wendt
Γκέφλε
Προπονητής : Mikael Bengtsson
Αρχηγός : Martin Rauschenberg
Έλφσμποργκ
Προπονητής : Jimmy Thelin
Αρχηγός : Johan Larsson
Έργκριτε
Προπονητής : Andreas Holmberg
Αρχηγός : Daniel Paulson
Έρεμπρο
Προπονητής : Christian Järdler
Αρχηγός : Kalle Holmberg
Έστερ
Προπονητής : Martin Foyston
Αρχηγός : Vladimir Rodić
Κάλμαρ
Προπονητής : Henrik Jensen
Αρχηγός : Simon Skrabb
Λαντσκρόνα
Προπονητής : Max Mölder
Αρχηγός : Amr Kaddoura
Μάλμε
Προπονητής : Henrik Rydström
Αρχηγός : Anders Christiansen
Μιάλμπι
Προπονητής : Anders Torstensson
Αρχηγός : Jesper Gustavsson
Μπράγκε
Προπονητής : Jan Mian
Αρχηγός : Alexander Zetterström
Μπρομαποϊκάρνα
Προπονητής : Olof Mellberg
Αρχηγός : Gustav Sandberg Magnusson
Νόρκεπινγκ
Προπονητής : Andreas Alm
Αρχηγός : Christoffer Nyman
Ντέγκεφορς
Προπονητής : William Lundin
Αρχηγός : Johan Mårtensson
Σίριους
Προπονητής : Christer Mattiasson
Αρχηγός : Daniel Stensson
Σούντσβαλ
Προπονητής : Douglas Jakobsen
Αρχηγός : Pontus Engblom
Τζουγκάρντεν
Προπονητής : Kim Bergstrand
Αρχηγός : Magnus Eriksson
Τρέλεμποργκ
Προπονητής : Stefan Jacobsson
Αρχηγός : Tobias Karlsson
Τρολχατάν
Προπονητής :
Αρχηγός :
Φάλκενμπεργκ
Προπονητής : Christoffer Andersson
Αρχηγός : Tobias Helldén
Χάκεν
Προπονητής : Paco Johansen
Αρχηγός : Mikkel Rygaard
Χάλμσταντς
Προπονητής : Magnus Haglund
Αρχηγός : Andreas Johansson
Χάμαρμπι
Προπονητής : Kim Hellberg
Αρχηγός : Nahir Besara
Χέλσινγκμποργκ
Προπονητής : Klebér Saarenpää
Αρχηγός : Kalle Joelsson