Results

25 May 2022 - 20:00
Roma 1 - 0 Feyenoord
Final
05 May 2022 - 20:00
Roma 1 - 0 Leicester City
Semi-finals
05 May 2022 - 20:00
Marseille 0 - 0 Feyenoord
Semi-finals
28 April 2022 - 20:00
Leicester City 1 - 1 Roma
Semi-finals
28 April 2022 - 20:00
Feyenoord 3 - 2 Marseille
Semi-finals
14 April 2022 - 20:00
Roma 4 - 0 Bodø/Glimt
Quarter-finals
14 April 2022 - 20:00
PAOK 0 - 1 Marseille
Quarter-finals
14 April 2022 - 20:00
Slavia Praha 1 - 3 Feyenoord
Quarter-finals
14 April 2022 - 17:45
PSV 1 - 2 Leicester City
Quarter-finals
07 April 2022 - 20:00
Leicester City 0 - 0 PSV
Quarter-finals
07 April 2022 - 20:00
Bodø/Glimt 2 - 1 Roma
Quarter-finals
07 April 2022 - 20:00
Marseille 2 - 1 PAOK
Quarter-finals
07 April 2022 - 17:45
Feyenoord 3 - 3 Slavia Praha
Quarter-finals
17 March 2022 - 20:00
Feyenoord 3 - 1 Partizan
Round of 16
17 March 2022 - 20:00
Roma 1 - 1 Vitesse
Round of 16
17 March 2022 - 20:00
LASK Linz 4 - 3 Slavia Praha
Round of 16
17 March 2022 - 20:00
Gent 1 - 2 PAOK
Round of 16
17 March 2022 - 17:45
Rennes 2 - 1 Leicester City
Round of 16
17 March 2022 - 17:45
FC København 0 - 4 PSV
Round of 16
17 March 2022 - 17:45
AZ 2 - 2 Bodø/Glimt
Round of 16
17 March 2022 - 17:45
Basel 1 - 2 Marseille
Round of 16
10 March 2022 - 20:00
Marseille 2 - 1 Basel
Round of 16
10 March 2022 - 20:00
Bodø/Glimt 2 - 1 AZ
Round of 16
10 March 2022 - 20:00
PSV 4 - 4 FC København
Round of 16
10 March 2022 - 20:00
Leicester City 2 - 0 Rennes
Round of 16
10 March 2022 - 17:45
PAOK 1 - 0 Gent
Round of 16
10 March 2022 - 17:45
Vitesse 0 - 1 Roma
Round of 16
10 March 2022 - 17:45
Partizan 2 - 5 Feyenoord
Round of 16
10 March 2022 - 17:45
Slavia Praha 4 - 1 LASK Linz
Round of 16
24 February 2022 - 20:00
Slavia Praha 3 - 2 Fenerbahçe
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 20:00
PAOK 2 - 1 FC Midtjylland
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 20:00
Vitesse 2 - 0 Rapid Wien
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 17:45
Partizan 2 - 1 Sparta Praha
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 17:45
Qarabağ 0 - 3 Marseille
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 17:45
Maccabi Tel Aviv 1 - 1 PSV
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 17:45
Bodø/Glimt 2 - 0 Celtic
Knockout round play-offs
24 February 2022 - 17:45
Randers 1 - 3 Leicester City
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 20:00
Sparta Praha 0 - 1 Partizan
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 20:00
Marseille 3 - 1 Qarabağ
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 20:00
Celtic 1 - 3 Bodø/Glimt
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 20:00
Leicester City 4 - 1 Randers
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 17:45
Rapid Wien 2 - 1 Vitesse
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 17:45
PSV 1 - 0 Maccabi Tel Aviv
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 17:45
Fenerbahçe 2 - 3 Slavia Praha
Knockout round play-offs
17 February 2022 - 17:45
FC Midtjylland 1 - 0 PAOK
Knockout round play-offs
09 December 2021 - 20:00
Union Berlin 1 - 1 Slavia Praha
Group E
09 December 2021 - 20:00
Basel 3 - 0 Qarabağ
Group H
09 December 2021 - 20:00
PAOK 2 - 0 Lincoln Red Imps
Group F
09 December 2021 - 20:00
Feyenoord 2 - 1 Maccabi Haifa
Group E
09 December 2021 - 20:00
Vitesse 3 - 1 Mura
Group G
09 December 2021 - 20:00
Omonia Nicosia 0 - 0 Kairat
Group H
09 December 2021 - 20:00
FC København 2 - 0 Slovan Bratislava
Group F
09 December 2021 - 20:00
Tottenham Hotspur 0 - 3 Rennes
Group G
09 December 2021 - 17:45
LASK Linz 3 - 0 HJK
Group A
09 December 2021 - 17:45
Gent 1 - 0 Flora
Group B
09 December 2021 - 17:45
CSKA Sofia 2 - 3 Roma
Group C
09 December 2021 - 17:45
Partizan 1 - 1 Anorthosis Famagusta
Group B
09 December 2021 - 17:45
AZ 1 - 0 Randers
Group D
09 December 2021 - 17:45
CFR Cluj 2 - 0 Jablonec
Group D
09 December 2021 - 17:45
Zorya Luhansk 1 - 1 Bodø/Glimt
Group C
09 December 2021 - 17:45
Alashkert 1 - 1 Maccabi Tel Aviv
Group A
25 November 2021 - 20:00
Randers 2 - 1 CFR Cluj
Group D
25 November 2021 - 20:00
Bodø/Glimt 2 - 0 CSKA Sofia
Group C
25 November 2021 - 20:00
Jablonec 1 - 1 AZ
Group D
25 November 2021 - 20:00
Maccabi Tel Aviv 0 - 1 LASK Linz
Group A
25 November 2021 - 20:00
Anorthosis Famagusta 1 - 0 Gent
Group B
25 November 2021 - 20:00
Roma 4 - 0 Zorya Luhansk
Group C
25 November 2021 - 17:45
Qarabağ 2 - 2 Omonia Nicosia
Group H
25 November 2021 - 17:45
Rennes 3 - 3 Vitesse
Group G
25 November 2021 - 17:45
Maccabi Haifa 0 - 1 Union Berlin
Group E
25 November 2021 - 17:45
Slovan Bratislava 0 - 0 PAOK
Group F
25 November 2021 - 17:45
HJK 1 - 0 Alashkert
Group A
25 November 2021 - 17:45
Lincoln Red Imps 0 - 4 FC København
Group F
25 November 2021 - 17:45
Slavia Praha 2 - 2 Feyenoord
Group E
25 November 2021 - 17:45
Mura 2 - 1 Tottenham Hotspur
Group G
25 November 2021 - 15:30
Kairat 2 - 3 Basel
Group H
25 November 2021 - 15:30
Flora 1 - 0 Partizan
Group B
04 November 2021 - 20:00
PAOK 1 - 2 FC København
Group F
04 November 2021 - 20:00
Rennes 1 - 0 Mura
Group G
04 November 2021 - 20:00
Roma 2 - 2 Bodø/Glimt
Group C
04 November 2021 - 20:00
Tottenham Hotspur 3 - 2 Vitesse
Group G
04 November 2021 - 20:00
Slavia Praha 1 - 0 Maccabi Haifa
Group E
04 November 2021 - 20:00
Union Berlin 1 - 2 Feyenoord
Group E
04 November 2021 - 17:45
Randers 2 - 2 Jablonec
Group D
04 November 2021 - 17:45
Lincoln Red Imps 1 - 4 Slovan Bratislava
Group F
04 November 2021 - 17:45
Zorya Luhansk 2 - 0 CSKA Sofia
Group C
04 November 2021 - 17:45
AZ 2 - 0 CFR Cluj
Group D
04 November 2021 - 17:45
Maccabi Tel Aviv 3 - 0 HJK
Group A
04 November 2021 - 17:45
LASK Linz 2 - 0 Alashkert
Group A
04 November 2021 - 17:45
Gent 1 - 1 Partizan
Group B
04 November 2021 - 17:45
Omonia Nicosia 1 - 1 Basel
Group H
04 November 2021 - 15:30
Flora 2 - 2 Anorthosis Famagusta
Group B
04 November 2021 - 15:30
Kairat 1 - 2 Qarabağ
Group H
21 October 2021 - 20:00
CFR Cluj 0 - 1 AZ
Group D
21 October 2021 - 20:00
Slovan Bratislava 2 - 0 Lincoln Red Imps
Group F
21 October 2021 - 20:00
Basel 3 - 1 Omonia Nicosia
Group H
21 October 2021 - 20:00
Jablonec 2 - 2 Randers
Group D
21 October 2021 - 20:00
Partizan 0 - 1 Gent
Group B
21 October 2021 - 20:00
CSKA Sofia 0 - 1 Zorya Luhansk
Group C
21 October 2021 - 17:45
Anorthosis Famagusta 2 - 2 Flora
Group B
21 October 2021 - 17:45
Qarabağ 2 - 1 Kairat
Group H
21 October 2021 - 17:45
Vitesse 1 - 0 Tottenham Hotspur
Group G
21 October 2021 - 17:45
FC København 1 - 2 PAOK
Group F
21 October 2021 - 17:45
Feyenoord 3 - 1 Union Berlin
Group E
21 October 2021 - 17:45
Bodø/Glimt 6 - 1 Roma
Group C
21 October 2021 - 17:45
Maccabi Haifa 1 - 0 Slavia Praha
Group E
21 October 2021 - 17:45
Mura 1 - 2 Rennes
Group G
21 October 2021 - 17:45
Alashkert 0 - 3 LASK Linz
Group A
21 October 2021 - 15:30
HJK 0 - 5 Maccabi Tel Aviv
Group A
30 September 2021 - 20:00
PAOK 1 - 1 Slovan Bratislava
Group F
30 September 2021 - 20:00
Union Berlin 3 - 0 Maccabi Haifa
Group E
30 September 2021 - 20:00
Basel 4 - 2 Kairat
Group H
30 September 2021 - 20:00
Feyenoord 2 - 1 Slavia Praha
Group E
30 September 2021 - 20:00
FC København 3 - 1 Lincoln Red Imps
Group F
30 September 2021 - 20:00
Omonia Nicosia 1 - 4 Qarabağ
Group H
30 September 2021 - 20:00
Vitesse 1 - 2 Rennes
Group G
30 September 2021 - 20:00
Tottenham Hotspur 5 - 1 Mura
Group G
30 September 2021 - 17:45
LASK Linz 1 - 1 Maccabi Tel Aviv
Group A
30 September 2021 - 17:45
CSKA Sofia 0 - 0 Bodø/Glimt
Group C
30 September 2021 - 17:45
Gent 2 - 0 Anorthosis Famagusta
Group B
30 September 2021 - 17:45
Partizan 2 - 0 Flora
Group B
30 September 2021 - 17:45
Zorya Luhansk 0 - 3 Roma
Group C
30 September 2021 - 17:45
Alashkert 2 - 4 HJK
Group A
30 September 2021 - 17:45
CFR Cluj 1 - 1 Randers
Group D
30 September 2021 - 17:45
AZ 1 - 0 Jablonec
Group D
16 September 2021 - 20:00
Jablonec 1 - 0 CFR Cluj
Group D
16 September 2021 - 20:00
Bodø/Glimt 3 - 1 Zorya Luhansk
Group C
16 September 2021 - 20:00
Randers 2 - 2 AZ
Group D
16 September 2021 - 20:00
Anorthosis Famagusta 0 - 2 Partizan
Group B
16 September 2021 - 20:00
Roma 5 - 1 CSKA Sofia
Group C
16 September 2021 - 17:45
Qarabağ 0 - 0 Basel
Group H
16 September 2021 - 17:45
Flora 0 - 1 Gent
Group B
16 September 2021 - 17:45
Rennes 2 - 2 Tottenham Hotspur
Group G
16 September 2021 - 17:45
Slavia Praha 3 - 1 Union Berlin
Group E
16 September 2021 - 17:45
Mura 0 - 2 Vitesse
Group G
16 September 2021 - 17:45
Lincoln Red Imps 0 - 2 PAOK
Group F
16 September 2021 - 17:45
HJK 0 - 2 LASK Linz
Group A
16 September 2021 - 17:45
Slovan Bratislava 1 - 3 FC København
Group F
16 September 2021 - 15:30
Kairat 0 - 0 Omonia Nicosia
Group H
14 September 2021 - 15:30
Maccabi Tel Aviv 4 - 1 Alashkert
Group A
14 September 2021 - 15:30
Maccabi Haifa 0 - 0 Feyenoord
Group E