Πρόγραμμα
26 Απρίλιος 2024 - 17:00
Πιαστ Γλίβιτσε Warta Poznań
26 Απρίλιος 2024 - 19:30
Γιαγκελόνια Μπιάλιστοκ Πογκόν Ζέσιν
27 Απρίλιος 2024 - 14:00
Γκόρνικ Ζάμπρζε Λοτζ
27 Απρίλιος 2024 - 16:30
Σλασκ Βρόσλαβ Ρουχ Χορζόφ
27 Απρίλιος 2024 - 19:00
Βίτζεβ Λοτζ Raków Częstochowa
28 Απρίλιος 2024 - 11:30
Radomiak Radom Ζάγκλιεμπε Λιούμπιν
28 Απρίλιος 2024 - 14:00
Stal Mielec Λέγκια Βαρσοβίας
28 Απρίλιος 2024 - 16:30
Λεχ Πόζναν Κρακοβία
29 Απρίλιος 2024 - 18:00
Puszcza Niepołomice Κορόνα Κίλτσε
03 Μάιος 2024 - 17:00
Κρακοβία Γκόρνικ Ζάμπρζε
03 Μάιος 2024 - 19:30
Ρουχ Χορζόφ Λεχ Πόζναν
04 Μάιος 2024 - 14:00
Λοτζ Σλασκ Βρόσλαβ
04 Μάιος 2024 - 16:30
Ζάγκλιεμπε Λιούμπιν Raków Częstochowa
04 Μάιος 2024 - 19:00
Stal Mielec Γιαγκελόνια Μπιάλιστοκ
05 Μάιος 2024 - 11:30
Warta Poznań Βίτζεβ Λοτζ
05 Μάιος 2024 - 14:00
Κορόνα Κίλτσε Πιαστ Γλίβιτσε
05 Μάιος 2024 - 16:30
Λέγκια Βαρσοβίας Radomiak Radom
06 Μάιος 2024 - 18:00
Πογκόν Ζέσιν Puszcza Niepołomice
10 Μάιος 2024 - 17:00
Πιαστ Γλίβιτσε Λοτζ
10 Μάιος 2024 - 19:30
Σλασκ Βρόσλαβ Κρακοβία
11 Μάιος 2024 - 14:00
Γκόρνικ Ζάμπρζε Stal Mielec
11 Μάιος 2024 - 16:30
Γιαγκελόνια Μπιάλιστοκ Κορόνα Κίλτσε
11 Μάιος 2024 - 19:00
Raków Częstochowa Πογκόν Ζέσιν
12 Μάιος 2024 - 11:30
Puszcza Niepołomice Warta Poznań
12 Μάιος 2024 - 14:00
Βίτζεβ Λοτζ Ζάγκλιεμπε Λιούμπιν
12 Μάιος 2024 - 16:30
Λεχ Πόζναν Λέγκια Βαρσοβίας
13 Μάιος 2024 - 18:00
Radomiak Radom Ρουχ Χορζόφ
18 Μάιος 2024 - 01:00
Κρακοβία Raków Częstochowa
18 Μάιος 2024 - 01:00
Γκόρνικ Ζάμπρζε Puszcza Niepołomice
18 Μάιος 2024 - 01:00
Ζάγκλιεμπε Λιούμπιν Λοτζ
18 Μάιος 2024 - 01:00
Κορόνα Κίλτσε Ρουχ Χορζόφ
18 Μάιος 2024 - 01:00
Πιαστ Γλίβιτσε Γιαγκελόνια Μπιάλιστοκ
18 Μάιος 2024 - 01:00
Stal Mielec Πογκόν Ζέσιν
18 Μάιος 2024 - 01:00
Warta Poznań Λέγκια Βαρσοβίας
18 Μάιος 2024 - 01:00
Βίτζεβ Λοτζ Λεχ Πόζναν
18 Μάιος 2024 - 01:00
Σλασκ Βρόσλαβ Radomiak Radom
25 Μάιος 2024 - 01:00
Γιαγκελόνια Μπιάλιστοκ Warta Poznań
25 Μάιος 2024 - 01:00
Λεχ Πόζναν Κορόνα Κίλτσε
25 Μάιος 2024 - 01:00
Λέγκια Βαρσοβίας Ζάγκλιεμπε Λιούμπιν
25 Μάιος 2024 - 01:00
Πογκόν Ζέσιν Γκόρνικ Ζάμπρζε
25 Μάιος 2024 - 01:00
Puszcza Niepołomice Πιαστ Γλίβιτσε
25 Μάιος 2024 - 01:00
Radomiak Radom Βίτζεβ Λοτζ
25 Μάιος 2024 - 01:00
Raków Częstochowa Σλασκ Βρόσλαβ
25 Μάιος 2024 - 01:00
Ρουχ Χορζόφ Κρακοβία
25 Μάιος 2024 - 01:00
Λοτζ Stal Mielec