Ομάδες : 2024
ABC
Προπονητής : Argel Fuchs
Αρχηγός : Allan Dias
Água Santa
Προπονητής :
Αρχηγός :
Águia de Marabá
Προπονητής :
Αρχηγός :
Amazonas
Προπονητής :
Αρχηγός :
América de Natal
Προπονητής :
Αρχηγός : Adriano Alves Santos Nascimento
América Mineiro
Προπονητής : Diogo Giacomini
Αρχηγός : Adilson Juninho
Anápolis
Προπονητής :
Αρχηγός :
Aparecidense
Προπονητής :
Αρχηγός :
ASA
Προπονητής :
Αρχηγός :
Athletic Club
Προπονητής :
Αρχηγός :
Audax Rio
Προπονητής :
Αρχηγός :
Botafogo-SP
Προπονητής : Marcelo Chamusca
Αρχηγός : Fillipe Soutto
Brasiliense
Προπονητής :
Αρχηγός :
Brusque
Προπονητής : Jerson Testoni
Αρχηγός : Cleyton Nascimento Mendes
Capital
Προπονητής :
Αρχηγός :
Cascavel
Προπονητής :
Αρχηγός :
Caxias do Sul
Προπονητής : Rafael Lacerda
Αρχηγός :
Ceará
Προπονητής : Vágner Mancini
Αρχηγός : Luiz Otávio
Cianorte
Προπονητής :
Αρχηγός :
Confiança
Προπονητής :
Αρχηγός : Rafael Santos
Costa Rica
Προπονητής :
Αρχηγός :
CRB
Προπονητής : Daniel Paulista
Αρχηγός : Auremir Evangelista dos Santos
Criciuma
Προπονητής : Claudio Tencati
Αρχηγός : Rodrigo Fagundes de Freitas
Cuiabá
Προπονητής : Armando Petit
Αρχηγός : Walter Capeloza Artune
Ferroviário
Προπονητής :
Αρχηγός :
Fluminense PI
Προπονητής :
Αρχηγός :
Fortaleza
Προπονητής : Juan Vojvoda
Αρχηγός : Guilherme Tinga
GAS
Προπονητής :
Αρχηγός :
Humaitá
Προπονητής :
Αρχηγός :
Iguatu
Προπονητής :
Αρχηγός :
Independente-AP
Προπονητής :
Αρχηγός :
Itabaiana
Προπονητής :
Αρχηγός :
Itabuna
Προπονητής :
Αρχηγός :
Ituano
Προπονητής : Marcinho Freitas
Αρχηγός : Cláudio Cláudinho
Jacuipense
Προπονητής :
Αρχηγός :
Ji-Paraná
Προπονητής :
Αρχηγός :
Juventude
Προπονητής : Roger Machado
Αρχηγός : Ânderson Nenê
Manauara
Προπονητής :
Αρχηγός :
Maranhão
Προπονητής :
Αρχηγός :
Marcílio Dias
Προπονητής :
Αρχηγός :
Maringá
Προπονητής :
Αρχηγός :
Moto Club
Προπονητής : Dejair Ferreira
Αρχηγός :
Murici
Προπονητής :
Αρχηγός :
Nova Iguaçu
Προπονητής :
Αρχηγός :
Nova Venécia
Προπονητής :
Αρχηγός :
Olaria
Προπονητής :
Αρχηγός :
Operário Ferroviário
Προπονητής : Gerson Gusmão
Αρχηγός : Jardel Lauermann
Operário Várzea-Grandense
Προπονητής : Luiz Gabardo
Αρχηγός :
Operário-MS
Προπονητής :
Αρχηγός :
Paysandu
Προπονητής : Hélio dos Anjos
Αρχηγός : Micael Jordane Modinger
Petrolina
Προπονητής :
Αρχηγός :
Porto Velho
Προπονητής :
Αρχηγός :
Portuguesa RJ
Προπονητής :
Αρχηγός :
Portuguesa Santista
Προπονητής :
Αρχηγός :
Real Brasília
Προπονητής :
Αρχηγός :
Real Noroeste
Προπονητής :
Αρχηγός :
Red Bull Bragantino
Προπονητής : Pedro Caixinha
Αρχηγός : Raul Lô Gonçalves
Remo
Προπονητής : Mazola Júnior
Αρχηγός :
Retrô
Προπονητής :
Αρχηγός :
Rio Branco
Προπονητής :
Αρχηγός :
Ríver
Προπονητής : Márcio Goiano
Αρχηγός :
Sampaio Corrêa
Προπονητής : Fernando Marchiori
Αρχηγός : Joécio Barbosa dos Santos
São Bernardo
Προπονητής :
Αρχηγός :
São Luiz
Προπονητής : Antonio Picoli
Αρχηγός :
São Raimundo RR
Προπονητής : Chiquinho Viana
Αρχηγός :
Sousa
Προπονητής :
Αρχηγός :
Tocatinópolis
Προπονητής :
Αρχηγός :
Tombense
Προπονητής : Moacir Júnior
Αρχηγός : Roger Carvalho
Trem
Προπονητής :
Αρχηγός :
Treze
Προπονητής :
Αρχηγός :
União Rondonópolis
Προπονητής : Júlio César
Αρχηγός :
Villa Nova
Προπονητής :
Αρχηγός :
Volta Redonda
Προπονητής : Luizinho Vieira
Αρχηγός :
Ypiranga
Προπονητής :
Αρχηγός :
Ατλέτικο Γκοϊανένσε
Προπονητής : Jair Ventura
Αρχηγός : Ronaldo de Oliveira Strada
Ατλέτικο Μινέιρο
Προπονητής : Gabriel Milito
Αρχηγός : Givanildo Hulk
Ατλέτικο Παραναένσε
Προπονητής : Cuca Stival
Αρχηγός : Thiago Heleno
Βάσκα ντα Γκάμα
Προπονητής : Rafael Paiva
Αρχηγός : Gary Medel
Βιτόρια
Προπονητής : Leo Condé
Αρχηγός : Jose Zeca
Γκόιας
Προπονητής : Mario Henrique
Αρχηγός : Tadeu Antonio Ferreira
Γκρέμιο
Προπονητής : Renato Portaluppi
Αρχηγός : Pedro Geromel
Ιντερνασιονάλ
Προπονητής : Eduardo Coudet
Αρχηγός : Alan Patrick
Κορίνθιανς
Προπονητής : António Oliveira
Αρχηγός : Cássio Ramos
Κορίτιμπα
Προπονητής : Guto Ferreira
Αρχηγός : Willian Farias
Κρουζέιρο
Προπονητής : Fernardo Seabra
Αρχηγός : Lucas Silva
Μπαΐα
Προπονητής : Rogério Ceni
Αρχηγός : Éverton Ribeiro
Μποταφόγκο
Προπονητής : Artur Jorge
Αρχηγός : Fernando Marçal
Παλμέιρας
Προπονητής : Abel Ferreira
Αρχηγός : Gustavo Gómez
Σάο Πάουλο
Προπονητής : Luis Zubeldía
Αρχηγός : Márcio Rafinha
Σπορτ Ρεσίφε
Προπονητής : Enderson Moreira
Αρχηγός : Rafael Thyere
Φλαμένγκο
Προπονητής : Adenor Tite
Αρχηγός : Gerson Santos da Silva
Φλουμινένσε
Προπονητής : Fernando Diniz
Αρχηγός : Felipe Melo