Demnächst
01 Juni 2024 - 12:30
Flora Paide Linnameeskond
01 Juni 2024 - 17:00
FCI Levadia Kuressaare
02 Juni 2024 - 12:30
Narva Trans Nõmme Kalju
02 Juni 2024 - 18:00
Tammeka Tartu Tallinna Kalev
15 Juni 2024 - 10:00
Tallinna Kalev Paide Linnameeskond
15 Juni 2024 - 10:00
Nõmme Kalju Flora
15 Juni 2024 - 12:00
Pärnu Vaprus Narva Trans
16 Juni 2024 - 10:00
FCI Levadia Tammeka Tartu
16 Juni 2024 - 12:00
Kuressaare Nõmme United
18 Juni 2024 - 16:00
Paide Linnameeskond Pärnu Vaprus
18 Juni 2024 - 16:00
Nõmme Kalju Tallinna Kalev
19 Juni 2024 - 16:00
Nõmme United FCI Levadia
19 Juni 2024 - 16:00
Narva Trans Kuressaare
19 Juni 2024 - 17:00
Flora Tammeka Tartu
28 Juni 2024 - 16:00
Nõmme United Flora
28 Juni 2024 - 17:00
Kuressaare Paide Linnameeskond
28 Juni 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Nõmme Kalju
28 Juni 2024 - 17:00
Narva Trans FCI Levadia
28 Juni 2024 - 18:00
Pärnu Vaprus Tallinna Kalev
03 Juli 2024 - 16:00
Nõmme Kalju Pärnu Vaprus
03 Juli 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Nõmme United
03 Juli 2024 - 18:00
Tallinna Kalev Kuressaare
04 Juli 2024 - 17:00
Paide Linnameeskond Narva Trans
04 Juli 2024 - 17:00
FCI Levadia Flora
12 Juli 2024 - 17:30
Kuressaare Tammeka Tartu
13 Juli 2024 - 15:00
Narva Trans Nõmme Kalju
13 Juli 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Nõmme United
19 Juli 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Flora
19 Juli 2024 - 17:30
Nõmme United Nõmme Kalju
20 Juli 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Narva Trans
21 Juli 2024 - 15:00
FCI Levadia Kuressaare
21 Juli 2024 - 17:00
Paide Linnameeskond Tallinna Kalev
26 Juli 2024 - 17:30
Narva Trans Nõmme United
27 Juli 2024 - 15:00
Nõmme Kalju Tammeka Tartu
28 Juli 2024 - 17:00
Kuressaare Pärnu Vaprus
02 August 2024 - 17:30
Tammeka Tartu Pärnu Vaprus
03 August 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Nõmme Kalju
03 August 2024 - 17:00
Kuressaare Paide Linnameeskond
04 August 2024 - 15:00
Flora Narva Trans
04 August 2024 - 17:00
Nõmme United FCI Levadia
09 August 2024 - 17:30
Tallinna Kalev Kuressaare
10 August 2024 - 15:00
Paide Linnameeskond Narva Trans
10 August 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus FCI Levadia
11 August 2024 - 15:00
Tammeka Tartu Nõmme United
11 August 2024 - 17:00
Nõmme Kalju Flora
16 August 2024 - 17:30
Flora Nõmme United
17 August 2024 - 15:00
Narva Trans Tallinna Kalev
17 August 2024 - 17:00
FCI Levadia Tammeka Tartu
18 August 2024 - 12:30
Nõmme Kalju Kuressaare
18 August 2024 - 15:00
Paide Linnameeskond Pärnu Vaprus
23 August 2024 - 17:30
Pärnu Vaprus Flora
24 August 2024 - 15:00
Kuressaare Narva Trans
24 August 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Paide Linnameeskond
25 August 2024 - 15:00
Nõmme United Tallinna Kalev
25 August 2024 - 17:00
FCI Levadia Nõmme Kalju
30 August 2024 - 17:30
Flora FCI Levadia
31 August 2024 - 15:00
Narva Trans Tammeka Tartu
01 September 2024 - 12:30
Nõmme United Kuressaare
01 September 2024 - 15:00
Nõmme Kalju Paide Linnameeskond
01 September 2024 - 17:00
Tallinna Kalev Pärnu Vaprus
14 September 2024 - 12:30
Kuressaare Flora
14 September 2024 - 15:00
FCI Levadia Narva Trans
14 September 2024 - 17:00
Tammeka Tartu Tallinna Kalev
15 September 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Nõmme United
15 September 2024 - 15:00
Pärnu Vaprus Nõmme Kalju
17 September 2024 - 15:15
Narva Trans Flora
17 September 2024 - 15:30
Kuressaare FCI Levadia
18 September 2024 - 15:30
Nõmme Kalju Nõmme United
18 September 2024 - 17:00
Tallinna Kalev Paide Linnameeskond
18 September 2024 - 17:30
Pärnu Vaprus Tammeka Tartu
21 September 2024 - 10:30
Paide Linnameeskond Kuressaare
21 September 2024 - 12:30
Nõmme United Narva Trans
21 September 2024 - 15:00
Flora Tammeka Tartu
22 September 2024 - 12:30
Nõmme Kalju Tallinna Kalev
22 September 2024 - 17:00
FCI Levadia Pärnu Vaprus
27 September 2024 - 17:00
FCI Levadia Tallinna Kalev
28 September 2024 - 12:30
Kuressaare Nõmme United
28 September 2024 - 15:00
Tammeka Tartu Nõmme Kalju
29 September 2024 - 12:30
Flora Pärnu Vaprus
29 September 2024 - 14:40
Narva Trans Paide Linnameeskond
05 Oktober 2024 - 10:30
Nõmme United Flora
05 Oktober 2024 - 12:30
Narva Trans FCI Levadia
05 Oktober 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Tammeka Tartu
06 Oktober 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Nõmme Kalju
06 Oktober 2024 - 15:00
Pärnu Vaprus Kuressaare
19 Oktober 2024 - 10:30
Kuressaare Tallinna Kalev
19 Oktober 2024 - 12:30
Nõmme United Pärnu Vaprus
19 Oktober 2024 - 15:00
Tammeka Tartu FCI Levadia
20 Oktober 2024 - 10:30
Nõmme Kalju Narva Trans
20 Oktober 2024 - 12:30
Paide Linnameeskond Flora
22 Oktober 2024 - 16:00
Tammeka Tartu Kuressaare
22 Oktober 2024 - 16:00
FCI Levadia Nõmme United
23 Oktober 2024 - 16:00
Flora Nõmme Kalju
23 Oktober 2024 - 16:00
Tallinna Kalev Narva Trans
23 Oktober 2024 - 17:00
Pärnu Vaprus Paide Linnameeskond
26 Oktober 2024 - 10:30
Flora Kuressaare
26 Oktober 2024 - 12:30
Narva Trans Pärnu Vaprus
26 Oktober 2024 - 15:00
Tallinna Kalev Nõmme United
27 Oktober 2024 - 09:30
Paide Linnameeskond Tammeka Tartu
27 Oktober 2024 - 11:30
Nõmme Kalju FCI Levadia
02 November 2024 - 10:30
Kuressaare Nõmme Kalju
02 November 2024 - 12:30
Pärnu Vaprus Tallinna Kalev
02 November 2024 - 12:30
Tammeka Tartu Narva Trans
03 November 2024 - 10:30
Nõmme United Paide Linnameeskond
03 November 2024 - 12:30
FCI Levadia Flora
09 November 2024 - 10:30
Flora Tallinna Kalev
09 November 2024 - 10:30
Paide Linnameeskond FCI Levadia
09 November 2024 - 10:30
Nõmme Kalju Pärnu Vaprus
09 November 2024 - 10:30
Narva Trans Kuressaare
09 November 2024 - 10:30
Nõmme United Tammeka Tartu